HİZMETLERİMİZ

GOOGLE ADWORDS

Neden Google AdWords?
Daha fazla müşteri çekin Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün. Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın Google'daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir. Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlayın Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten kurumsal kimlik kitabı bu sistemin vazgeçilmez öğesidir. Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem (logo) den ofis dizaynına, çalışanların giyim kuşamından araç üstü giydirmeye, antetli kâğıttan, tabelaya, web sitesinden vefat ilanlarına,ambalaj dizaynından faaliyet raporuna kadar her şeyin ne ölçülerde ve nasıl kullanılacağı belirtilmiştir. Kurumsal kimlik kurumun imzasıdır ve bu yönüyle değişime kapalıdır. Belli dönemlerde firma ve tasarımcıların ortak çalışmasıyla değiştirilebilmesine rağmen firma kurumsal kimlik ile oluşturduğu imajı sıklıkla değiştirmek istemez. Kurumsal kimlik çalışmalarında hiç şüphesiz çalışmanın temeli firma amblemi üzerine kurulmuştur. Amblem renklerinin her durumda aynı değerde basılması, yazı tiplerinin hiçbir zaman değişmemesi bu çalışmanın temelini oluşturur. Özellikle renk bilgisinin taşınması, değişmemesi için renklerin pantone numaraları belirtilir. Kurumsal kimlik firma için oluşturduğu imajla, tüketicinin aklına kazınır. Bu yönüyle firmanın reklam yatırımlarının başarılı olmasının sağlayan çalışmalardan biridir.

MARKA TESCİLİ

Marka ; Bir işletmenin mal veya hizmetini diğer işletmenin mal veya hizmetinden ayıran her türlü işarete marka denir. Marka haklarının belirli bir süre başvuru yapan kişi üzerine tesis edilmesi işlemine demarka tescil denir.
Neler Marka Tescili Olabilir?
Kişilerin isimleri, sloganlar, şekiller, sayılar ve her türlü işaret marka tesciline konu olabilir.

E TİCARET

Bilgi-iletişim araçlarındaki gelişmelerin ticaretle entegre olmuş yüzü olarak karşımıza çıkan elektronik ticaret; firmaların doğru tüketiciye doğru araçlarla hızlı bir şekilde erişim sağlaması için en verimli yöntemdir. E-ticaret sayesinde, özellikle küresel pazarlarda faaliyet gösteren firmalar; daha kolay pazar çeşitlendirmesi yapabilmekte; daha etkin dağıtım kanalları ile operasyonel maliyetlerini düşürerek ve müşteri portföyünü genişleterek risk yapısını kontrol edilir konuma getirmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz

Google rehber kaydı
Firmanıza rehber sitemizde profil oluşturuyoruz, burada firmanız ile alakalı tüm bilgi ve fotoğrafları, ürün ve ilanları yayınlıyorsunuz. İl, ilçe mantığındaki anahtar kelimeler ile Google arama motorunda ilk sayfada yer almanızı sağlıyoruz.
Yandex Rehber Kaydı
Firmanıza rehber sitemizde profil oluşturuyoruz, burada firmanız ile alakalı tüm bilgi ve fotoğrafları, ürün ve ilanları yayınlıyorsunuz. İl, ilçe mantığındaki anahtar kelimeler ile Yandex arama motorunda ilk sayfada yer almanızı sağlıyoruz.
Google Harita ( My Bussines) Kaydı
Google onaylı firma olmak artık çok daha kolay! Harita kaydınızı oluşturulduktan 14 gün sonra yayınlanıyor. Ara butonu, yol tarifi al butonu, yorum yap ve yıldızlarla firmanızın değerlendirmelerini görüntülüyorsunuz. Firmanıza ait tüm analizleri kolaylıkla inceleyebiliyorsunuz. Sektörünüz ile alakalı anahtar kelimeler yazıldığı zaman haritalarda yer alma şansını sizde kaçırmayın!
Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medyanın ne anlama geldiğini kurumlar ve  markaların tanıtımı için ne kadar önemli olduğunu anlatmak için sayfalar dolusu yazı yazabilirdik. Fakat bu son derece gereksiz olurdu, artık tartışmasız sosyal medyanın firmalar, kurumlar ve kişiler için ne kadar önemli olduğu herkes tarafından bilinmekte.
Peki yeterince sosyal medyanın gücünü kullanabiliyor musunuz. Sadece basit bir sayfa açarak sosyal medyada var olduğunuzu düşünüyor musunuz?
Reklam Asya olarak profesyonel sosyal medya sayfa tasarımı, sosyal medya reklam yönetimi, viral reklamcılık, takipçi sayısı arttırma vb. birçok konuda müşterilerimize profesyonel destek sağlamaktayız. Sosyal medya sayfalarınızı profesyonelce oluşturmakla kalmıyor aynı zamanda sosyal medya yönetimi ile sosyal medyadaki varlığınızı güçlendiriyoruz. Bu sayede yüzbinlerce kullanıcıya markanızı ve firmanızı tanıtıyoruz.
Fotoğraf ve Video Çekimi
İyi bir web sitesi ancak iyi içerikler ile oluşturula bilinir. Site içerisinde kullanılan metinler kadar görsel öğelerde bir o kadar önemlidir.
Bazen tek bir fotoğraf karesi veya bir video onlarca sayfa metin anlatımından daha etkili olabilmektedir.
Reklam Asya olarak sadece web sitesi yapmakla kalmıyor site içerisinde kullanılabilecek içeriklerin oluşturulmasında da profesyonel ekibimizle müşterilerimize destek vermekteyiz.
Nasıl Çekimler Yaparız ?

  • Dış Mekan Fotoğraf ve Video Çekimleri
  • İç Mekan  Fotoğraf ve Video Çekimleri
  • Ürün  Fotoğraf ve Video Çekimleri
  • Havadan  Fotoğraf ve Video Çekimleri
  • 360 Derece Sanal Tur
  • 360 Derece Ürün Fotoğraf Çekimi
  • Organizasyon ve Etkinlik  Fotoğraf ve Video Çekimleri

Logo Tasarımı
Asya Reklam marka ve firmaların sahip olduğu nitelikleri, ürünleri ve hizmetleri hedef kitleye sunabilmek için benzersiz bir görsel kimlik yaratımı oluşturur.
Müşterilerine logo amblemi ve logotype olmak üzere iki farklı hizmeti bir arada sunar.
Özel Program Yazılımı
İşyerinizin hesaplarını kontrol etmek elbette ki çok zor, eleman takibi, stok takibi, müşteri takibi ve bir çok işi bir arada yapmak artık daha kolay! Tek bir program üzerinden tüm kontrolleri sağlayabileceğiniz bir hizmet sunuyoruz sizlere, her sektöre uygun yazılımlarımız ile ilgili bilgi almak için müşteri temsilciniz ile görüşün.
Domain (Alan Adı)
Kelime anlamı olarak "alan" veya "etki alanı" anlamına gelen domain kelimesi kullanılırken genellikle ifade edilmeye çalışılan şey, domain name (alan adı) dir. Domain name (alan adı) basit olarak bir web sitesinin kullanıcılar tarafından bilinen adıdır. Buna aynı zamanda o web sitesinin adresi de denir. Örneğin bulunduğunuz bu sitenin domaini www.reklamasya.com ’dur. Bir web sitesine ulaşabilmeniz için o sitenin domainini internet tarayıcınızın (Internet Explorer, Firefox, Opera, Chrome vb.) adres satırına yazar ve o siteye ulaşırsınız.
Satın alacağınız alan adlarının uzantılarına göre kayıt prosüdürleri vardır. Örnek: com.tr alan adı için belge gerekmesi gibi. Ayrıca en az kayıt ve en fazla kayıt süresi alan adları arasında, uzantılarına göre değişiklik gösterebilir.
Hosting
İnternet ortamında web sitesine ait dosyaların veya paylaşıma açılan dosyaların barındırıldığı, internet sunucuları tarafından site sahibine ayrılmış olan alanlardır.
Sitenizin sürekli olarak erişilebilir olması, müşterilerinizin sorunsuz olarak ulaşabilmesi için, web sitenizin her an internete bağlı ve sürekli erişilebilir durumda olan bir bilgisayar üzerinde depolanması şüphesiz ki sağlıklı bir hizmet vermeniz için oldukça önemlidir.
Hosting alanları ile ilgili bilgi almak için müşteri temsilciniz ile görüşün.
Mail Paketi (E-Mail Hosting)
E-mail firmalar ya da kişiler arası iletişimi sağlayan bilgilerin gönderilmesini sağlar. Günümüzde özellikle firmalar arası haberleşmenin büyük bir bölümü e-mail üzerinden sağlanmaktadır.
E-mail Hosting, yalnızca e-mail alış-verişi için kullanılan Hosting paketi türüdür. Web sitenizin üzerinden kullanacağınız e-mail iletişiminin güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Normal Hosting paketleri kullanıcıların barındırma ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılarken e-mail Hosting paketleri zaten e-mail gönderip alabilmenizi sağlamaktadır.
E-mail Hosting paketleri olası saldırılara göre daha güçlü güvenlik önlemleriyle sizleri ve firmanızın gizliliğini korumaktadır.Size sunulan panel aracılığıyla e-mail hesaplarınızı kendiniz yönetebilir ve istediğiniz değişikleri gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde web siteniz ile aynı hostingi kullanırsanız kota problemleriyle karşılaşmanız olasıdır. E-mail Hosting paketlerinde bu tür durumlarla karşılaşılmaz. E-posta adreslerinize ve içerisindeki iletilere dünyanın her yerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.